Autoservis Hradec Králové

Rádi bychom se Vám představili. Jsme firma Autoservis Volejník a v oboru autoopravárenství působíme od roku 1993. Sídlíme ve vlastní provozovně v obci Černilov cca 7km od městské části Hradec králové - Slezké předměstí. Provozovna se nachází na kraji obce při silnici směr Nové Město n. Metují. Zabýváme se opravami a údržbou osobních a dodávkových automobilů. Specializujeme se na správu vozových parků firem a repasy zadních náprav fr. vozů.  Mezi další činnosti patří autolakovna, diagnostika motoru, převodovky či elektrické soustavy, opravy karosérií, autoskel, autoklimatizace nebo brzdové, vstřikovací a výfukové soustavy. Dále pak montujeme tažná zařízení, zajistíme geometrii náprav, výměnu všech typů kapalin či směsí a další. Naše služby jsou komplexní a profesionální.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Autoopravna a diagnostika

Diagnostika umožňuje provádět zásahy do řídících jednotek, nastavovat hodnoty a zjišťovat závady. Proto je diagnostika obvykle prvním krokem při zjišťování příčiny elektronického problému na vozidle. Diagnostika je kromě opravy karoserií či autolakovny nosným bodem našeho autoservisu.
Autoopravna a diagnostika Hradec Králové, to je náš autoservis.

Opravy karoserií

Provádíme opravy karosérií motorových vozidel, výměny a opravy poškozených částí vozu, rovnání karosérií na rovnacím rámu. Design karoserií pak doladí naše autolakovna.
Opravy karosérií Hradec Králové, to je náš autoservis.

Tažná zařízení

Montujeme tažná zařízení na všechny typy osobních a dodávkových vozidel a provádíme jejich servis. Naše tažná zařízení se vyznačují tou nejvyšší kvalitou a jejich montáž a servis v autoservisu Volejník provází nutná profesionalita.
Tažná zařízení Hradec Králové, to je náš autoservis.

Autolakovna

Naše autolakovna umožňuje poskytnutí služeb jako je oprava laku, jeho leštění a údržba, dále tmelení dílů, lakování jednotlivých dílů i celých karosérií vozů. Autolakovna je důležitou součástí balíčku našich služeb.
Autolakovna Hradec Králové, to je náš autoservis.